BİZE SORUN
  • info@antalyamerkezhurdaci.com.tr
  • +90 546 198 91 07

Hakkımızda

Hakkımızda

2003 yılından bu yana Antalya'nın önde gelen hurdacılarından biri olan Antalya Merkez Hurdacı, hurda ve geri dönüşüm sektöründe güvenilir hizmetleriyle tanınmaktadır. Yılların tecrübesi ve uzman kadrosuyla, şehrin hurda ihtiyaçlarına yenilikçi ve çevreci çözümler sunmaktadır. Antalya Merkez Hurdacı, demir, çelik, alüminyum, bakır, plastik ve diğer metal hurdaları gibi geniş bir yelpazede hurda malzemeleri kabul etmektedir. Ayrıca inşaat yıkım işleri, çatı malzemeleri, fabrika hurdası, kapı-pencere hurdası, hasane hurdası, bankamatik ATM hurdası gibi farklı alanlardan da hurda alımı yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak gören Antalya Merkez Hurdacı, hızlı ve etkili bir şekilde hurda alımı ve söküm işlerini gerçekleştirmektedir. Modern ekipmanları ve deneyimli personeli sayesinde, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Antalya Merkez Hurdacı, çevreye duyarlı bir şekilde geri dönüşüm süreçlerini yöneterek, doğal kaynakların korunmasına ve atıkların bertaraf edilmesine katkıda bulunmaktadır. Şirket, hurda malzemelerin geri dönüşümüyle sürdürülebilir bir gelecek için çalışmaktadır.

Şantiye malzemeleri, hurda iş makineleri, hurda karolifer kazanları, hurda klimalar gibi daha spesifik ürünler için de hizmet veren Antalya Merkez Hurdacı, sektördeki ihtiyaçları karşılamak için sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

Antalya'nın her yerine hizmet götüren ve toplu hurda alımlarında öncü olan Antalya Merkez Hurdacı, güvenilirliği ve profesyonelliğiyle sektördeki lider konumunu sürdürmektedir. İhtiyacınız olan hurda alımı, söküm işleri veya geri dönüşüm hizmetleri için Antalya Merkez Hurdacı'sını tercih ederek, çevreye ve ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

2003 yılından bu yana Antalya'nın önde gelen hurdacılarından biri olan Antalya Merkez Hurdacı, hurda ve geri dönüşüm sektöründe güvenilir hizmetleriyle tanınmaktadır. Yılların tecrübesi ve uzman kadrosuyla, şehrin hurda ihtiyaçlarına yenilikçi ve çevreci çözümler sunmaktadır. Antalya Merkez Hurda, demir, çelik, alüminyum, bakır, plastik ve diğer metal hurdaları gibi geniş bir yelpazede hurda malzemeleri kabul etmektedir. Ayrıca inşaat yıkım işleri, çatı malzemeleri, fabrika hurdası, kapı-pencere hurdası, hasane hurdası, bankamatik ATM hurdası gibi farklı alanlardan da hurda alımı yapmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın