BİZE SORUN
  • info@antalyamerkezhurdaci.com.tr
  • +90 546 198 91 07

Müşteri Görüşleri

Kişisel verilerin güvenliği açısından yorum ve memnuniyetlerini bizlere ileten müşterilerimizin isim ve soyisimleri tam olarak yazılmamıştır.. İlginiz için teşekkürler.

İşyerinde atık geri dönüşüme gidecek hurda malzemeler vardı pazar günü aradım bizlere yardımcı olacaklarını söylediler ve yardımcı oldular gerek yükleme gerek tartmada gerçekse taşıma herhangi bir ücret talep etmediler saolsunlar menmun kaldık Erhan beye teşekkür ederiz kolay gelsin.

Denizli’den Antalya’ya Cam balkon montajı için gelmiştik atık hurdalarımızı değerlendirmek istedim ve tarttık ve peşin ödeme yapıldı bize anında. Çok teşekkürler Antalya Merkez Hurdacı. Memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

Sozlerinde duran degerinde fiyat veren pesin para odeme yapan bir firma Helal olsun bu zamana kadar dürüst ticaret yaptimiz esnaflardan biridir.

Ne zaman hurdam birikse gittiğim ilk adrestir. Önceleri bikaç yere sorarak satardım hurdamı, şimdi hiçbiyere sormadan direkt gidiyorum zaten en yüksek fiyatı hep onlar veriyor. Güler yüzleri ve cana yakınlıkları da cabası.

Antalya’ada Elektronik hassas terazide tartarak ürün alıyorlar kimseyi mağdur etmiyorlar en yüksek fiyatı veriyorlar her zaman gittiğim hurda verdiğim yer teşekkürler Erhan bey.

Antalya’da Bulabileceğiniz en iyi yer sanırım muhatap olduğum çalışanlar gayet beyefendi ve nazikti bahçemde ne kadar hurda varsa hiç elimi sürmedim toplayıp nakit olarak ödemeyi yaptılar teşekkür ederim tekrardan.

Hurdacı arkadaşa tavsiye üzeri gittim Antalya’da hurdaları güzel fiyata alan bir firma tavsiye ederim Tatlı dilli güzel yüzlü bir esnaf abimiz herkese tavsiye ederim fiyatlar çok cazip denemenizi tavsiye ediyorum hayırlı işler bol kazançlar.

İnternette buldum Antalya Merkez Hurdacı firmasını. Bu hurdacı malımı değerinde aldılar paramı nakit ödediler tavsiye ederim hurda bakırlarımı sattım güvenilirdir. Tavsiye ederim.

Çok iyi ilgileniyorlar teşekkür ederiz malımızı fiyat öldürmeden alıyorlar emeklerinin karşılığını almalarını diliyorum. Erhan be gayet ilgili ve bilgili sektörün içinde yetişmiş dürüst ve güvenilir bir kişi. İşini layığı ile yapan herkesin işini gücünü Mevlam Rast getirsin.

2003 yılından bu yana Antalya'nın önde gelen hurdacılarından biri olan Antalya Merkez Hurdacı, hurda ve geri dönüşüm sektöründe güvenilir hizmetleriyle tanınmaktadır. Yılların tecrübesi ve uzman kadrosuyla, şehrin hurda ihtiyaçlarına yenilikçi ve çevreci çözümler sunmaktadır. Antalya Merkez Hurda, demir, çelik, alüminyum, bakır, plastik ve diğer metal hurdaları gibi geniş bir yelpazede hurda malzemeleri kabul etmektedir. Ayrıca inşaat yıkım işleri, çatı malzemeleri, fabrika hurdası, kapı-pencere hurdası, hasane hurdası, bankamatik ATM hurdası gibi farklı alanlardan da hurda alımı yapmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın